istanbul Poyraz Sanat Merkezi
Poyraz Records Müzik Kayıt Stüdyosu

POYRAZ RECORDS

photo

Poyraz Sanat Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren POYRAZ RECORDS KAYIT STÜDYOSU'nda PROFESYONEL ALBÜM DÜZENLEMELERİ ve kayıtları yapılmaktadır. Albümler demo(ön kayıt deneme kaydı) kayıtları ve tanıtım, reklam, TV dizi müziği, jenerik, soundtrack, tematik parça, radyo spot, anonslar için profesyonel yapım, kayıt ve müzik prodüksiyon hizmetleri , tiyatro, radyo cingle ve introları, sesle ilgili tüm süreçler işlemektedir. Fotoğraf çekimleri ve Videoklipler alanında tamamen profesyonel ekiplerce ayrı bir süreçte ele alınarak yapılmaktadır.

Poyraz Records'da Türk Halk Müziğinden Türk Sanat Müziğine, İlahiden, Arabesk Fantaziye, Protest Müzikten Pop Müziğe tüm müzik türlerinde kayıt yapılmaktadır. Eserlerin notaya alınması, trafiğinin düzenlenmesi, eski eserse aranjmanının yapılıp alt yapı enstrumanları ve diğer tüm enstrumanların canlı kaydedilerek dijital ortamda dinlenilebilir hale gelene kadar ki tüm üretim süreçlerinin takibi yapılmaktadır. Şarkınızı yada türkünüzü bir kayıt cihazıyla söyleyerek yada bir enstrumanla çalarak kaydedip bize vermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında çıkan sonucun beklentilerinizin üzerinde olacağını garanti ediyoruz.

"Yol ve Kıyı Şarkıları"," "Kervan" gibi pek çok profesyonel albüm ve amatör demo şarkı kaydı Poyraz Records Müzik Kayıt Stüdyosu'nda gerçekleştirilmiştir. (Albümleri dijital platformlardan dinleyebilir YOL VE KIYI ŞARKILARI albümünü POYRAZ SANAT'tan temin edebilirsiniz.)

2021 Anadolu Taşlamaları - Yiğitlemeler (Anadolu Ozanlarından seçmeler devam ediyor...)

2021 World Tour with Bağlama ( Dünya Müzikleri projesi enstrümantal, devam ediyor...)

2020 Anılar ve Hatıralar (Türk Sanat Müziği Karma Albüm YAYIMLANDI) Stüdyo çaşmalarımız saat ücretli olup kesinlikle randevusuz çalışma - görüşme kabul edilmemektedir.

Çalışmalarımızın yer aldığı albümlerden örnekler
photo