istanbul Poyraz Sanat Merkezi
Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Poyraz Sanat Merkezi "piyano, keman, gitar, bağlama gibi birebir çalışma metoduyla kişisel gelişim merkezli enstrüman öğretimi yapılan" Müzik Direktörlüğünü Serdal Mansuroğlu'nun yaptığı özel bir kuruluştur.

"İstanbul Poyraz Records" kayıt prodüksiyon stüdyosunda profesyonel ve amatör müzik kayıtları yapılmaktadır. İstanbul Poyraz Sanat Orkestrasıyla (İPSO) ve öğrenim sürecinde ileri öğrencileriyle sahne performansları sergilenmektedir.

Musiki Eseri SahipleriMeslek Birliği (Mesam) üyesi olarak Müzik Yapım Yayım Faaliyet alanında Tuzla Vergi Dairesi 6300288979 firma koduyla resmi faaliyet göstermektedir.

Enstrüman Tamir Bakım Tesviye Atölyesi yanında enstrüman tedarik hizmetleri de bulunmakta tamamen müzik odaklı faaliyet yürütmektedir.

Projeler

YOL VE KIYI ŞARKILARI

ANADOLU MÜZİK etiketiyle 14 Ocak 2016'da dijital satışa sunulan Yol ve kıyı şarkıları; Serdal Mansuroğlu'nun söz ve müziklerinden oluşan 12 şarkılık bir albüm. Deneme kayıtları Haziran 2012 de yapılmış, 3 yıllık bir çalışma elliyi aşkın müzisyenin katkısı ve 1000 saatlik bir stüdyo çalışmasının ürünüdür.

Karma Projeler

2012 yılında Anadolu Müzik Yapım ve Arşiv Müzik etiketiyle yayınlanan " KERVAN " ve 2014 yılında Bera Müzik Yapım ve Arşiv Müzik etiketiyle tekrar yayınlanan " YOLDAŞ TÜRKÜLER " adlı karma albümlerde iki eseriyle yer almıştır. 2019'da yayımlanan "Şah Hatayi Nefesleri" albümünde "Hakikat Bir Gizli Sırdır" eseriyle yer almıştır..

Yurtdışı Projeleri

2009 Hollanda'nın Twente kentinde Orientaals Centrum 2 - 3 Festivaline (Mart 2010 - Haziran 2011) ve in Blessuretijd Müzikaline (Eylül 2010) kendi bestelediği eserlerle katılmıştır. Eserleri birçok Avrupa kentinde (Almanya - Münster), Hollanda (Utrecht,Twente vs...) sahnelenen gösterilerde halen kullanılmaktadır.